Kapcsolat

Gördülő Kft.

Budapest XI. ker.
1117 Budapest, Hunyadi János út 3.
Telefon: (06-1)206-2635
Fax: (06-1) 203-0500
hunyadi@gordulo.hu

Nyitvatartás:
H – Cs: 07.30 – 16.30
P: 07.30 – 15.30

Lipkovits Márk üzletvezető
mark.lipkovits@gordulo.hu

Béki Zoltán kereskedelmi vezető
(06-1)206-2635 /15
06-20-935-2417
zoltan.beki@gordulo.hu

Golyha Ferenc üzletvezető
(06-1)206-26-35
06-20-926-3332
ferenc.golyha@gordulo.hu

Zsiros Tamás anyagbeszerző
(06-1)206-2635 /13
06-30-212-2577
tamas.zsiros@gordulo.hu

Nagy Brigitta irodavezető
(06-1)206-2635 /11
06-20-982-8371
brigitta.nagy@gordulo.hu

Varga Zoltán logisztikus
zoltan.varga@gordulo.hu

Gördülő Kft.

Budapest III. ker
1037 Budapest, Bécsi út 267.
Telefon: (06-1)367-2954
Fax: (06-1)388-0980
becsi@gordulo.hu

Nyitvatartás:
H – Cs: 07.30 – 16.30
P: 07.30 – 15.30

Szöllősi László ügyvezető
(06-1)367-2954
(06-1)367-2955
06-20-942-4759
laszlo.szollosi@gordulo.hu

Bódi Tibor területi képviselő – értékesítő
(06-1)367-29-54
06-30-831-1280
tibor.bodi@gordulo.hu

Karácsony János értékesítő
(06-1)367-2954, (06-1)367-2955
06-30-232-3221
janos.karacsony@gordulo.hu

Gördülő Kft.

Esztergom
2500 Esztergom,
Schweidel József u. 1.
Tel/fax.: (06-33)441-825
esztergom@gordulo.hu

Nyitvatartás:
H – Cs: 07.30 – 16.00
P: 07.30 – 15.30

Mányó Zsolt területi képviselő
(06-33)441-825
06-20-364-7206
zsolt.manyo@gordulo.hu

Vida Gábor értékesítő
(06-33)441-825
06-20-364-20-89
gabor.vida@gordulo.hu

Juhász Attila értékesítő
(06-33)441-825
06-20-288-98-11
attila.juhasz@gordulo.hu

Gördülő Kft.

Balassagyarmat
2660 Balassagyarmat, Kossuth Lajos u. 70.
Tel/fax.: (06-35)367-098
balassagyarmat@gordulo.hu

Nyitvatartás:
H – Cs: 07.30 – 16.30
P: 07.30 – 15.30

Záhorszki Zsolt területi képviselő
(06-35)367-098
06-30-535-2992
zzs@gordulo.hu

Várszögi Attila értékesítő
(06-35)367-098
06-20-924-2979
attila.varszogi@gordulo.hu

Gördülő Kft.

Eger
3300 Eger, Sas u. 94.
Tel/fax.: (06-36)575-109
eger@gordulo.hu

 

Nyitvatartás:
H – Cs: 08.00 – 16.30
P: 08.00 – 15.30

Porubszky Géza üzletvezető
(06-36)575-109
06-20-943-4451
geza.porubszky@gordulo.hu

Kapcsolati űrlap

Ha észrevétele van, információra van szüksége, kérjük írjon nekünk

    Név (kötelező)

    Email cím (kötelező)

    Tárgy

    Üzenet